Detailed Notes on رمان و داستان های واقعی و ترسناک

مورخان مدت‌ها در مورد ماهیت دقیق هیولای ژودون به بحث پرداخته‌اند. برخی معتقدند که کل ماجرا یک «هیستری جمعی» بوده و دسته‌ای گرگ عامل کشت‌وکشتار مردم جنوب فرانسه در اواخر قرن هجدهم بوده است. در همین حال، برخی دیگر نیز عقیده دارند که یک گرگ تنها و هار یا شیر فراری عامل این ماجرا بوده است.

اگرچه من هم پسرعمویم را دوست دارم و هم منزل جدیدش را اما تنها زمانی به آنجا می روم که مجبور باشم! راستش از طبقه بالای آنجا وحشت دارم.

چهره‌های برجسته‌ای همچون روپرت آلسون، نویسنده شاخص کتاب‌های غیرداستانی جاسوسی که با نام ادبی نایجل وِست شهرت دارد یکی از طرفداران فرضیه‌ی جاسوسی است. آلسون در این مورد گفت: «هیچ‌کس راه راحت‌تر و مناسب‌تری از این برای برقراری ارتباط با یک جاسوس نیافته است. تنها هدف پیغام‌ها این است که سازمان‌های اطلاعاتی بتوانند به وسیله‌ی آن با مأموران خود در مناطق دورافتاده ارتباط برقرار کنند.»

زومیت یک سایت تخصصی در حوزه‌ی فناوری است، خواهشمند است از بحث‌های سیاسی در بخش دیدگاه‌ها پرهیز کنید.

طرح یکی از تابوت‌های ایمن که در سده‌های هجدهم و نوزدهم در اروپا به‌شدت رواج داشتند.

لطفا در هنگام پاسخ دادن به سوالات از به کارگیری الفاظ و جملاتی تحقیرآمیز که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری کنید.

به هر حال، شاید هیچ‌وقت دقیقاً نفهمیم بر سر سرنشینان اربوس و ترور چه آمده است. اما مهم‌ترین فرضیه این است که اعضای گروه یکی پس از دیگری بر اثر بیماری‌های مختلف و تضعیف مضاعف روحی و روانی و جسمی و درحالی‌که از فرط گرسنگی و نومیدی نیمه‌دیوانه شده بودند جان سپردند.

بازهم مقصر دختر ۱۴ ساله‌ی این زن بود. هرچند این دختر بعدا از کاری که کرده بود پشیمان شد، اما اعتراف کرد که خواندن درباره اسلندرمن او را به جایی رسانده تا خانه‌شان را آتش بزند.

دیگر همه آن کشتی را نحس و بدشگون می‌دانستند. خدمه ‌بارها می‌شنیدند که صدای چکش از قسمت‌های زیرین به گوش می‌رسد، صدایی که منشا آن دقیقا معلوم نبود. ملوانان می‌گفتند این صدا آنقدر بلند است که در طوفان‌های شدید هم به گوش می‌رسد و اغلب آنها را از خواب عمیق هم بیدار می‌کند.

...در رمان عابر بی سایه قلم خانوم ایلخانی بی نظیره خیلی این رمان احساساتم و برانگیخت . عالی بود واقعا عالی بود . کاش اتفاقات تلخش کمتر بود الان از غم اتفاقاتی که واسه دلی و آراز افتاد بی نهایت غمگینم ۴۳ ثانیه پیش مائدهدر میشا دختر خوناشام رمان خیلی قشنگی بود مخصوصا برای کسایی که رمانای تخیلی و خوناشامی دوست دارن ۷ دقیقه پیش مائدهدر زحل انتظارم از خانم قائمی فر بیشتر بود ولی در کل بد نبود ۱۷ دقیقه پیش ‌در غوطه در گرداب خلاصه رمان تا پهنا تو حلقم ۲۱ دقیقه پیش ‌در آئیل از عشق این رمان نصف و نیمه من مرغم. باور ندارین؟! قد قد ۲۵ دقیقه پیش ‌در زوزه در مه (جلد اول) به عنوان کسی که رمان زیاد خونده باید به نویسنده ها بگم رماناتون اگه لحنش عامیانه باشه طرفدار بیشتری داره، بازم هر جور صلاحه ♂️ ۳۱ دقیقه پیش الهامدر حواست نیست چرت بود ۳۸ دقیقه پیش ‌در رمان طوفان تاريكي (جلد سه رمان زاده تاريكي) دوست داشتم جان و آرتیمیس عاشق هم میشدن البته الکسم خوبه قناعت میکنم بهش رمان بسیار زیباییه احسنت به قلم عالیِ نویسنده ۳۹ دقیقه پیش here شیدادر آوای فاخته خیلی خیلی عالی بود قلم نوسیده قوی بود فقط اخر داستان رود تموم شد کاش کنار هم بودن فاخته باپندار که اینه دوری کشیده بودن ، زیاد توصیف میکرد در کل خیلی قشنگ بود ۴۰ دقیقه پیش الهامدر تقدیر این بود که عالی ۴۲ دقیقه پیش فاطمهدر قوی دریاچه خوب بود ۴۸ دقیقه پیش ب ت چدر رمان عشق کیلویی چنده ؟ رنگ چشم فیروزه ای هست سرمه ای والا ندیدم ولی صورتی یک نفر توی این هشت میلیارد ادم وجود نداره چشش صورتی باشه دیه جان من این نویسنده چن سالش بوده ریالوگاش اوکی بود ولی خدایی زیادی خیالاتی شده طرف :/ ۵۳ دقیقه پیش صفحه اصلی دسته بندی (ژانرها)

چون در آنجا جریان‌های آذرآواری فوق‌العاده داغ متشکل از سنگ‌های مذاب، گِل و گازهای کُشنده شهر را به یک جهنم تمام‌عیار تبدیل کرده بودند و باعث می‌شدند تا این اتفاق بر سر مردم بیچاره بیاید:

بعد اون پيرمرد گفت كه بي خيال اين سنگ بشيد چون هر چه قدر هم سوراخ كنيد به وسطش نمي رسيد فقط از طريق درش ميتونيد وارد بشيد كه اونم طلسمه. بعد با عصاش به سنگ ميكوبيد و صدا توش ميپيچيد . بعد گفت اگر هم درش رو باز كنيد باز معلوم نيست كه چي بشه.. من پرسيدم يعني چي ؟ گفت بعضيا ميگن توي سنگ پر از گاز سمي و كشندس و هر كي درش رو باز كنه درجا ميميره و يه عده هم ميگن توش جن هست…. من و دوستم كاملا بي خيال شديم و چكش و ژنراتور رو هم فروختيم زير قيمت و كماكان در حسرت اون گنج هستيم …..

بسته به اینکه از کدام منبع جویای ماجرا شوید، ژیل ده ره بین ۸۰ تا ۸۰۰ کودک را در طی دوران قتل‌عام‌های خونین‌اش با هولناک‌ترین روش‌های ممکن به کام مرگ کشانده است. بدین‌ترتیب، او با این حجم از قتل و کشتار نام خود را به‌عنوان یکی از پرکارترین قاتلان زنجیره‌ای وارد کتاب‌های تاریخ کرد.

این گونه اتفاقات و اماکن تنها در دنیای خیالی دیده نمی شوند و در زندگی واقعی نیز می توان نمونه های این چنینی را مشاهده کرد. اغلب نیز هیچ گونه توضیح علمی و دقیقی برای آن ها وجود ندارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *